Zakład Instalatorstwa Elektrycznego - Piotr Jackowski
Sklepy Elektryczne P.P.H.U. - Marzena Jackowska
plenfrdeitrues

Informacje

Stojaki do kwiatów

Czytaj więcej...

Stojaki do kwiatów, z nogami aluminiowymi malowanymi na dowolny kolor.

Usługi ślusarskie - cięcie wałków

Czytaj więcej...

Odlewnia Metali Nieżelaznych, oprócz podstawowej działalności odlewniczej, świadczy również usługi ślusarskie. Dysponujemy urządzeniami do cięcia wałków, wiercenia otworów i spawania.

Usługi ślusarskie - zaginarka do blach

Czytaj więcej...

Odlewnia Metali Nieżelaznych, oprócz podstawowej działalności odlewniczej, świadczy również usługi ślusarskie. Dysponujemy zaginarką do blach o długości zaginania 3,25 m, którą możemy zaginać i ciąć blachy stalowe o grubości do 0,8 mm.

Ławy ogrodowe

Czytaj więcej...

Ławy parkowo – ogrodowe, dwu i trzyosobowe z nogami aluminiowymi malowanymi na dowolny kolor. Siedziska wykonane z dwóch solidnych desek o grubości 30-40 mm, mogą być pomalowane na dowolny kolor. Oparcia wykonane z dwóch wytrzymałych desek o grubości 30 mm, mogą być pomalowane na dowolny kolor.

Stoły ogrodowe

Czytaj więcej...

Stoły parkowo – ogrodowe, z nogami aluminiowymi malowanymi na dowolny kolor. Stoły prostokątne z blatami drewnianymi, w dowolnym kolorze.

Stoły parkowe z blatami granitowymi

Czytaj więcej...

Stoły parkowo – ogrodowe, z nogami aluminiowymi malowanymi na dowolny kolor. Blaty okrągłe z granitu, w dwóch odcieniach kolorystycznych - jasny beż i kolor bazaltowy.

Krzesła ogrodowe

Czytaj więcej...

Krzesła parkowo – ogrodowe, z nogami aluminiowymi malowanymi na dowolny kolor. Siedziska wykonane z dwóch solidnych desek o grubości 30-40 mm, mogą być pomalowane na dowolny kolor. Oparcia wykonane z dwóch wytrzymałych desek o grubości 30 mm, mogą być pomalowane na dowolny kolor.

Odlewy przemysłowe

Czytaj więcej...Naszą specjalnością są m.in. odlewy przemysłowe. Wykonujemy głównie części maszyn, korpusy pomp i zaworów, wyposażenie wagonów.

Odlewy artystyczne

Czytaj więcej...Tablica pamiątkowa z odlana z brązu.

Kontakt do odlewni

Odlewnia Metali Nieżelaznych
Sierakowo, ul. Spółdzielcza 11
63-900 Rawicz
tel/fax +48 (65) 545 25 46
tel. kom. +48 602 297 372
tel. kom. +48 512 300 561
e-mail: omnrawicz@wp.pl